לעמוד
129.00₪‎

מיטת הטיולים והנסיעות COSTA ULTRA BLACK  היא מיטת כרית רכה ועמידה למים לכלב או חתול, מושלמת לבית או לטיולים מחוץ לעיר. ניתן להשתמש במיטה בדרכים רבות, כולל: - מיטת מכונית כתוספת לכיסוי המושב לרכב של BEBOBI דגם תואם - מיטה לשינה לכלב במרפסת - מחצלת לכלב לעל רצפת הרכב מתחת למושב הקדמי - מיטה לכלב ביציאה לקמפינג בשטח

129.00₪‎

מיטת הטיולים והנסיעות COSTA PARADISE  היא מיטת כרית רכה ועמידה למים לכלב או חתול, מושלמת לבית או לטיולים מחוץ לעיר. ניתן להשתמש במיטה בדרכים רבות, כולל: - מיטת מכונית כתוספת לכיסוי המושב לרכב של BEBOBI דגם תואם - מיטה לשינה לכלב במרפסת - מחצלת לכלב לעל רצפת הרכב מתחת למושב הקדמי - מיטה לכלב ביציאה לקמפינג בשטח

435.00₪‎

כיסוי מושב אחורי לרכב - עם הגנת דלתות במבנה ערסל .  קל להתקנה ומהיר להסרה: פשוט השתמש בכיסויי החלקה למשענת הראש. מתאים לכלב גדול או למספר כלבים הכיסוי קיים ב- 3 מידות, בהתאם לסוג וגודל הרכב. הכיסוי במלאי במידה M יש לו גם רוכסן להסעת נוסע. מגן המושב אפור ומעוצב בדוגמת Dog is in the Air.

225.00₪‎

תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! דגם JODELKA. מושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד. תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה..

225.00₪‎

תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! דגם JOY הצבעוני מושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד. תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה..

225.00₪‎

תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! דגם ULTRA BLACK. מושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד. תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה..

225.00₪‎

תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! מושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד. תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה..

385.00₪‎

כיסוי מושב אחורי לרכב - עם הגנת דלתות במבנה ערסל  .  קל להתקנה ומהיר להסרה: פשוט השתמש בכיסויי החלקה למשענת הראש. ,תואם לכלב גדול או למספר כלבים הכיסוי קיים ב- 3 מידות, בהתאם לסוג וגודל הרכב. מגן המושב ססגוני ביותר ומעוצב בדוגמת PARADISE גן עדן .

425.00₪‎

כיסוי מושב אחורי לרכב - עם הגנת דלתות במבנה ערסל .  קל להתקנה ומהיר להסרה: פשוט השתמש בכיסויי החלקה למשענת הראש. מתאים לכלב גדול או למספר כלבים הכיסוי קיים ב- 3 מידות, בהתאם לסוג וגודל הרכב.מגן המושב הזה בעיצוב שחור-כסף הינו מרשים ומועדף ע"י נהגים עם סטייל!  ניתן לרכוש ערכה מושלמת, של כיסוי מושב ורצועת הגנה, במחיר מוזל של הרצועה!  

375.00₪‎

 מגן מושב אחורי לרכב - דגם Dog & Kid - RAINFOREST מיועד להסעת כלב ברכב יחד עם ילד או תינוק.  הכיסוי קיים ב- 3 מידות, בהתאם לסוג וגודל הרכב. הכיסוי מורכב בקלות ברכב בעזרת רפידות צבעוניות על 4 משענות הראש (צורת U) בעיטור RAINFOREST צבעוני.ניתן לרכוש רצועת הגנה תואמת.

365.00₪‎

 מגן מושב אחורי לרכב - דגם Dog & Kid - ZEBRA מיועד להסעת כלב ברכב יחד עם ילד או תינוק.  הכיסוי קיים ב- 3 מידות, בהתאם לסוג וגודל הרכב. הכיסוי מורכב בקלות ברכב בעזרת רפידות צבעוניות על 4 משענות הראש (צורת U) בעיטור ZEBRA צבעוני.ניתן לרכוש רצועת הגנה תואמת.

385.00₪‎

 מגן מושב אחורי לרכב - דגם Dog & Kid - JODELKA מיועד להסעת כלב ברכב יחד עם ילד או תינוק. M: רוחב 140 ס"מ / אורך 180 ס"מ.S: רוחב 124 ס"מ / אורך 160 ס"מ הכיסוי מורכב בקלות ברכב בעזרת רפידות צבעוניות על 4 משענות הראש (צורת U) בעיטור JODELKA צבעוני.ניתן לרכוש רצועת הגנה תואמת.ברכישת ערכה מושלמת, של כיסוי מושב ורצועה, ינתן תיק תואם לשקיות לאיסוף צרכים במתנה.

מציג 1 - 12 מ 47 מוצרים