35.00₪‎

משחק משיכה טבעת מבד לכלב קטן ולגור TAG TOY RING של חברת DOG DIRECT האירופאית, מיוצר באירופה בעבודת יד מבד לבד רך וידידותי ובלתי מזיק לכלב. המשחק האהוב על ידי כל כלב וכלב, לו רק היה יכול לבחור בעצמו! משחק אידיאלי כצ'ופר לכלב בזמן אימון או אילוף הכלב ולאג'ליטי. משחק המשיכה והרדיפה לכלב SPIRAL הוא המשחק המבוקש ביותר לאילוף כלבים ולאג'ליטי ברחבי העולם!

99.00₪‎

משחק משיכה לכלב גדול TAG TOY SPIRAL של חברת DOG DIRECT האירופאית, מיוצר באירופה בעבודת יד מבד לבד רך וידידותי ובלתי מזיק לכלב. המשחק האהוב על ידי כל כלב וכלב, לו רק היה יכול לבחור בעצמו! משחק אידיאלי כצ'ופר לכלב בזמן אימון או אילוף הכלב ולאג'ליטי. משחק המשיכה והרדיפה לכלב SPIRAL הוא המשחק המבוקש ביותר לאילוף כלבים ולאג'ליטי ברחבי העולם!

81.00₪‎

משחק משיכה LIZARD  לכלב של חברת DOG DIRECT האירופאית, מיוצר באירופה מחומר ידידותי ובלתי מזיק לכלב. המשחק האהוב על ידי כל כלב וכלב, לו רק היה יכול לבחור בעצמו! משחק המשיכה LIZARD הוא המשחק המבוקש ביותר לאילוף כלבים ולאג'ליטי ברחבי העולם!

129.00₪‎

משחק משיכה TAG TOY עם כדור JW לכלב של חברת DOG DIRECT האירופאית, מיוצר באירופה מחומר ידידותי ובלתי מזיק לכלב. המשחק האהוב על ידי כל כלב וכלב, לו רק היה יכול לבחור בעצמו! משחק אידיאלי כצ'ופר לכלב בזמן אימון או אילוף הכלב ולאג'ליטי. משחק המשיכה לכלב עם הכדור הוא המשחק המבוקש ביותר לאילוף כלבים ולאג'ליטי ברחבי העולם!

60.00₪‎

עצם משיכה עם ידית עמיד, אקולוגי ובלתי מזיק לכלב בינוני גדול. בגודל של 22 ס"מ

59.00₪‎

עצם נשיכה עמיד, אקולוגי ובלתי מזיק לכלב בינוני גדול. בגודל של 16 ס"מ

35.00₪‎

טבעת משחק עמידה, אקולוגית ובלתי מזיקה לכלב. זמינה ב-3 גדלים.

48.00₪‎

משחק משיכה TAG TOY מרובע לכלב של חברת DOG DIRECT האירופאית, מיוצר באירופה מחומר ידידותי ובלתי מזיק לכלב. המשחק האהוב על ידי כל כלב וכלב, לו רק היה יכול לבחור בעצמו! נהדר למשחק וגם לתגמול בזמן אימון, אילוף הכלב או אג'יליטי. מידות: S - אורך: 40 ס"מ L - אורך: 65 ס"מ

63.00₪‎

טבעת משחק צפה במים, אקולוגית ובלתי מזיקה לכלב. בקוטר של 16 ס"מ

25.00₪‎

כדור משחק צף במים, אקולוגי ובלתי מזיק לכלב. זמין ב-3 גדלים.

25.00₪‎

כדור משחק עמיד, אקולוגי ובלתי מזיק לכלב. זמין ב-3 גדלים.

מציג 1 - 11 מ 11 מוצרים