לעמוד
225.00₪‎

תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! דגם JODELKA. מושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד. תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה..

225.00₪‎

תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! דגם JOY הצבעוני מושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד. תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה..

225.00₪‎

תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! דגם ULTRA BLACK. מושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד. תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה..

225.00₪‎

תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! מושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד. תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה..

49.00₪‎

STARCH BAG שקיות שקי קקי- מתכלות וידידותיות לסביבה מארז של 120 שקיות שקי קקי לאיסוף צואת הכלבים - מתכלות וידידותיות לסביבה  השקיות אינן מכילות פלסטיק ועשויות מביופולימרים על בסיס עמין תירסהשקיות מתכלות ונהפכות לקומפוסט בכל אריזה 8 גלילים של 15 שקיות. האריזה גם עשויה מנייר ממוחזר. צבע ירוק

49.00₪‎

STARCH BAG שקיות שקי קקי- מתכלות וידידותיות לסביבה מארז של 120 שקיות שקי קקי לאיסוף צואת הכלבים - מתכלות וידידותיות לסביבה  השקיות אינן מכילות פלסטיק ועשויות מביופולימרים על בסיס עמין תירסהשקיות מתכלות ונהפכות לקומפוסט בכל אריזה 8 גלילים של 15 שקיות. האריזה גם עשויה מנייר ממוחזר. צבע ורוד.

99.00₪‎

פאוץ' חטיפים ואילוף לכלב - הנרתיק הנוח לטיול או אימון של הכלב. הפאוץ' יכול להכיל כמות גדולה של חטיפים לכלבים. הפאוץ מחובר לחגורת מותן מתכווננת. - בד חסין מים וקל לניקוי - סגירה מגנטית - מרווח מאוד - ניתן לחברו למכנס או באמצעות חגורת מותן 

35.00₪‎

נרתיק לשקיות לאיסוף צרכים מבד קודורה בשלל צבעים. לפאוץ' 2 כיסים ארוכים - וגומיה לסגירה. ניתן לחבר את הפאוץ ללולאת חגורת המכנסיים.  הנרתיק הזה יחד עם ערכת הפאוצים לאילוף חלק מסט צבעוני המשלים את כיסויי המושב לרכב האיכותיים של BEBOBI

75.00₪‎

פאוץ' חטיפים ואילוף ארוך לכלב, רב שימושי - לחטיפים, בקבוק, ארנק, מפתחות ועוד. לפאוץ' 2 כיסים ארוכים - וגומיה לסגירה. ניתן לחבר את הפאוץ ללולאת חגורת המכנסיים.  הפאוץ הזה מהווה אביזר משלים לפאוץ עם חגורת המותן ולכיס החיצוני.קיים במספר עיצובים, המתאימים לכיסויי המושב לרכב האיכותיים של BEBOBI

59.00₪‎

כיס חיצוני גדול שמותאם לחיבור לחגורת הפאוץ' לחטיפים ואילוף תוצרת BEBOBI אירופה.הכיס יכול להכיל אביזרים גדולים: בקבוק, קערה, אביזרי אילוף וצעצועים לכלבים כגון פולר, כדור, ועוד.את הכיס מחברים לחגורת המותן של הפאוץ'.הכיס עשוי מחומר עמיד במים.

125.00₪‎

פאוץ' חטיפים ואילוף גדול לכלב, רב שימושי - לחטיפים, טלפון, ארנק, מפתחות ועוד. לפאוץ' 2 כיסים גדולים - אחד עם רוכסן, ואחד ללא סגירה, לשליפה מהירה של החטיפים. הפאוץ מחובר לחגורת מותן מתכווננת. ניתן להוסיפ לפאוץ גם כיס חיצוני, פאוץ לבקבוק או לחטיפים(נמכרים בנפרד). 

45.00₪‎ 65.00₪‎

מברשת שינים חדישה לכלב,לחתול, לארנב - מכילה אבץ, ללא צורך במשחת שיניים. מתלבשת על האצבע ונוחה לשימוש. למניעת אבנית ודלקות חניכיים.

מציג 1 - 12 מ 31 מוצרים