כלבים  יש

לעמוד
81.00₪‎

משחק משיכה LIZARD  לכלב של חברת DOG DIRECT האירופאית, מיוצר באירופה מחומר ידידותי ובלתי מזיק לכלב. המשחק האהוב על ידי כל כלב וכלב, לו רק היה יכול לבחור בעצמו!

129.00₪‎

משחק משיכה TAG TOY עם כדור JW לכלב של חברת DOG DIRECT האירופאית, מיוצר באירופה מחומר ידידותי ובלתי מזיק לכלב. המשחק האהוב על ידי כל כלב וכלב, לו רק היה יכול לבחור בעצמו!

284.00₪‎

מנשא ייחודי, נוח ורב שמושי לכלב קטן או לחתול, המעניק לחיית המחמד תחושת קירבה לבעליו, רוגע, בטחון ואושר, ולבעלים - ידיים פנויות לעיסוקים שונים. מתאים לנשיאת חיית מחמד עד למשקל של 7 ק"ג. צבע אפור ודוגמת קומיקס- COMICS תפור בקפידה בעבודת יד - 100% כותנה + כרית קטיפתית - תוצרת אירופה.

284.00₪‎

מנשא ייחודי, נוח ורב שמושי לכלב קטן או לחתול, המעניק לחיית המחמד תחושת קירבה לבעליו, רוגע, בטחון ואושר, ולבעלים - ידיים פנויות לעיסוקים שונים. מתאים לנשיאת חיית מחמד עד למשקל של 7 ק"ג. צבע כחול- BLOOM תפור בקפידה בעבודת יד - 100% כותנה + כרית קטיפתית - תוצרת אירופה.

284.00₪‎

מנשא ייחודי, נוח ורב שמושי לכלב קטן או לחתול מכותנה, הנותן לחיית המחמד תחושת קירבה לבעליו, רוגע, בטחון ואושר, ולבעלים - ידיים פנויות לעיסוקים שונים. מתאים לנשיאת חיית מחמד עד למשקל של 7 ק"ג. צבע אפור - HARMA  תפור בקפידה בעבודת יד- תוצרת אירופה.

284.00₪‎

 מנשא ייחודי ונוח לכלב קטן או לחתול, לגור כלבים או חתולים, אשר נותן לחיית המחמד תחושת קירבה לבעליו, רוגע, בטחון ואושר, ולבעלים - ידיים פנויות לעיסוקים שונים. מתאים לנשיאת חיית מחמד עד למשקל של 7 ק"ג. צבע ורוד-אפור - PINKI. מיוצר בקפדנות באירופה בעבודת יד מכותנה איכותית. זכה בפרס מוצר השנה 2018 בתחום האביזרים לחיות מחמד בפולין.

284.00₪‎

תיק נשיאה ייחודי ונוח לגור כלבים או חתולים, לכלב קטן או לחתול, אשר נותן לחיית המחמד תחושת קירבה לבעליו, רוגע, בטחון ואושר, ולבעלים - ידיים פנויות לעיסוקים שונים. מתאים לנשיאת חיית מחמד עד למשקל של 7 ק"ג. צבע אדום ROSSA תפור בקפדנות בעבודת יד מכותנה איכותית - תוצרת אירופה. זכה בפרס מוצר השנה 2018 בתחום האביזרים לחיות מחמד בפולין.

284.00₪‎

תיק נשיאה ייחודי ונוח לכלב קטן או לחתול מכותנה, אשר נותן לחיית המחמד תחושת קירבה לבעליו, רוגע, בטחון ואושר, ולבעלים - ידיים פנויות לעיסוקים שונים. מתאים לנשיאת חיית מחמד עד למשקל של 7 ק"ג. צבע אפור - צבעוני - SPLOTI FLAP תפור בקפדנות בעבודת יד- תוצרת אירופה.

425.00₪‎

מיטה מפנקת ואיכותית לחיות מחמד - כלבים וחתולים מיטה זמינה במידה מתאימה לכלב בינוני גדול. 

325.00₪‎

מזרן איכותי עמיד במים לכלבים בינוניים עד גדולים מאד - צבע שחור או כחול

375.00₪‎

מזרן מעוצב ואיכותי לחיות מחמד - כלבים וחתולים - מקולקציית OXFORD-  צבע חום-אפור מזרון לכלב מעוצב ומפנק במיוחד, המזרון עבה במיוחד - 15 ס"מכרית נשלפת מהמזרן לצורך כיבוס המזרן. המזרן קיים ב 2 מידות, לכלב בינוני וגדול. המזרן מתאים גם כמיטת קייץ.

345.00₪‎

מזרן מעוצב ואיכותי לחיות מחמד - כלבים וחתולים - מקולקציית PREMIUM- צבע חום מזרון לכלב מעוצב ומפנק במיוחד, המזרון עבה במיוחד - 15 ס"מכרית נשלפת מהמזרן לצורך כיבוס המזרן. המזרן קיים ב 3 מידות, לכלב קטן, בינוני וגדול. המזרן מתאים גם כמיטת קייץ.

מציג 1 - 12 מ 105 מוצרים