משחק משיכה קרן אייל טבעית String Double
משחק משיכה קרן אייל טבעית String Double
משחק משיכה קרן אייל טבעית Gryzolina String Double
צעצוע משיכה חבל קרן אייל Gryzolina String Double
Gryzolina String Double
משחק משיכה קרן אייל טבעית String Double
Gryzolina String Double
משחק משיכה קרן אייל טבעית String Double
משחק משיכה קרן אייל טבעית String Double
משחק משיכה קרן אייל טבעית String Double
משחק משיכה קרן אייל טבעית Gryzolina String Double
צעצוע משיכה חבל קרן אייל Gryzolina String Double
Gryzolina String Double
Gryzolina String Double

משחק משיכה קרן אייל טבעית String Double

StringDouble_M_mix
מוצר אחרון במלאי
‏85.00 ₪
ללא מס

חדש בארץ!

צעצוע קרן אייל - String Double - צעצוע המשיכה הטבעי שהכלבים אוהבים, הינו לא רק צעצוע להנאה שבמשחק, אלא משחק שמשלב בתוכו יתרונות בריאותיים רבים.

צעצוע המשיכה עם קרני האייל הינו צעצוע לכלב 100% טבעי ומיוצר בעבודת יד! 

החבל הינו 100% כותנה אקולוגית.

הקרניים מ-2 צידי החבל נאספו מנשירת קרניים טבעית של איילי הצפון, והם מעורבים מסוגים שונים.

כל קרן אייל עלולה להיות מדגם קרן שונה,בעלת מבנה שונה, וגוונים שונים וכן יכולה להיות סטיה של כ- 10% באורך הקרן ובמשקלה.

חשוב להתאים את גודל נשכן הקרניים בהתאם לסוג וגודל הכלב, בהתאם לטבלת המידות המצורפת בהמשך.

מידה

 

צעצוע קרן האייל שלנו עשוי מנשכן קרני אייל וחבל 100% כותנה.
String Double הוא דגם פשוט יחסית המורכב מחתיכת חבל ישרה עם נשכן קרן אייל אחד בכל קצה.
המשחק עם כלבך במשחק שמשלב משיכה ולעיסה זו לא רק הנאה גדולה עבורך ועבור כלבך, אלא גם מועיל לבריאות הכלב ומצבו!
המשחק בחבל המשיכה תוך כדי טלטלת הכלב תואמת את האינסטינקט הטבעי של הכלב, ובכך מעוררת את תהליכי העיכול ונשכני הקרניים עוזרים לשמור על היגיינת השיניים ולהסיר אבנית עודפת.

משחקי הנשיכה והמשיכה של מותג 4Dogs Original הם צעצועים טבעיים לכלבים. הנשכנים עשויים מקרני צבי שנשרו באופן טבעי, והחבל הוא 100% כותנה. מיותר לציין שלא נוספו להם צבעים, חומרי טעם וריח או חומרים משמרים מלאכותיים.

אנו מציעים 2 דגמים שונים, מקוריים לחלוטין של סוגי צעצועי קרן אייל - חבל או לולאה,  כך שיש לך ולכלב שלך למצוא את הדרך הטובה ביותר ליהנות ביחד! בגרסת String Double, שני נשכני לעיסה בודדים מחוברים יחד לשני הקצוות של החבל. ישנו גם קשר באמצע שיעזור באחיזה נוחה. עם קצת תרגול ואימון 2 כלבים יהנו ממשחק משיכה משותף.

משחקי המשיכה והלעיסה מקרני האייל -STRING DOUBLE הם  100% טבעיים ומיוצרים בעבודת יד!

כל פיסת קרניים יכולה להיות בעלת מראה, מרקם או צבע שונה. הבדל אפשרי של ± 10% במשקל ובאורך.

איך לשחק עם הכלב - טיפים:

בהתחלה, עשוי לקחת זמן עד שהכלב שלך יתרגל לשחק עם נשכני הקרניים. עם זאת, טלטלה היא פעילות טבעית לכלבים, ולכן לימוד המשחק המשותף לא יהיה ממושך! להלן מספר טיפים בשבילך שיעזרו לשמור על הכיף שלך בטוח.

 • חשוב לבחור את גודל הנשכן בצעצוע היטב בהתאם לגודל הכלב שלכם. הנשכן לא יכול להיות קטן מדי או גדול מדי. טבלת מידות לבחירת הגודל הנכון מצורפת בהמשך.
 • מהות משחק המשיכה היא כמובן משיכה וגרירת הכלב. עם זאת, אסור לשכוח שכוח רב מדי מצדכם עלול לפגוע בשיני הכלב. לכן יש להיות רגישים לכלב שלכם.
 • נשכני הקרניים שבקצוות המשחק עמידים מאוד ויעמדו בפני שיני הכלבים לאורך זמן. עם זאת, חבל הכותנה פחות עמיד - והוא עלול להישחק אם הכלב ינגוס בו יותר מידי.
 • המשחק של הכלב שלך עם משחק משיכה של קרני אייל צריך תמיד להיות תחת השגחתך. במהלך הבלאי הטבעי של הנשכן, בדרך כלל לאחר זמן רב, עלולות ליפול חתיכות קטנות יותר מהחלק החיצוני. בהתאם לחוזק הכלב שלך, תהליך זה עשוי לקחת פרק זמן שונה. אם אתם מבחינים בחתיכות קטנות כאלה, הקפידו לזרוק אותם כדי שהכלב לא יבלע אותם בטעות.

יתרונות המשחק בצעצוע קרן האייל:

 • הנאה במשחק ופריקת אנרגיה של הכלב.
 • הגברת החיבור בין הכלב לבעליו באמצעות משחק.
 • משיכה היא פעילות טבעית לכלב, העולה בקנה אחד עם אינסטינקט הצייד. הודות לכך, משחק עם נשכני קרן האייל יעזור בהפרשת מיצי עיכול של הכלב. מומלץ לתכנן את המשחק הכייפי זמן קצר לפני הארוחה.
 • נשיכת נשכן הקרניים תעזור לנקות את השיניים ולהסיר אבנית.

טבלת לבחירת המידה הנכונה של צעצועי הקרניים:

בהתאם לגודל הנשכן, גם קוטר החבל בו אנו משתמשים עשוי להשתנות. בנוסף, גדלים גדולים יותר של צעצועים יהיו גם ארוכים יותר. להלן סקירה כללית של האורכים עבור כל הגרסאות.

למה לקנות קרני אייל ממותג 4Dogs Original?

 • קרניים מנשירה טבעית
 • כל הקרניים באיכות פרמיום
 • קרני האייל שלנו עברו פיקוח ואישור ווטרינרי בארץ המוצא ובארצנו.1 פריטים
5904181400183
קרן אייל טבעית קשה לכלב - R LINE קרן אייל טבעית קשה לכלב - R LINE 2
מוצר אחרון במלאי
‏44.00 ₪
חדש בארץ!  קרן צבי טבעית לכלב היא עצם הלעיסה הנחשקת ומבוקשת ביותר לכלבים  קרן הצבי הקשה מיועדת לכלבים מטיבי לסת לתעסוקה ארוכת טווח הקרן מכילה אחוז גבוה של חלבון וחומרים לשיקום עצמות ומפרקי הכלב. הקרניים מדגם R-LINE חתוכות מ-2 הצדדים שלהן. הקרניים מתאימות לכל סוגי/ גדלי הכלבים ובמידות 10-20 ס"מ. לא מתאים לגורים(פחות מ-8 חודשים) ולכלבים קשישים!
‏50.00 ₪
חדש בארץ!  קרן צבי טבעית לכלב היא עצם הלעיסה הנחשקת ומבוקשת ביותר לכלבים  קרן הצבי הרכה החצויה מיועדת לכלבים שאינם מטיבי לסת לתעסוקה ארוכת טווח, ומאפשרת להם הגעה קלה למח העצם הטעים. הקרן מכילה אחוז גבוה של חלבון וחומרים לשיקום עצמות ומפרקי הכלב. הקרניים מדגם R-LINE חתוכות מ-2 הצדדים שלהן. הקרניים מתאימות לכל סוגי/ גדלי הכלבים ובמידות 10-20 ס"מ. לא מתאים...
‏40.00 ₪
חדש בארץ! מלאי מוגבל! קרן צבי טבעית לכלב היא עצם הלעיסה הנחשקת ומבוקשת ביותר לכלבים  קרן האייל הקשה מיועדת לכלבים מטיבי לסת לתעסוקה ארוכת טווח הקרן מכילה אחוז גבוה של חלבון וחומרים לשיקום עצמות ומפרקי הכלב. הקרניים מדגם M-LINE חתוכות מצד אחד של הקרן בלבד. הקרניים מתאימות לכל סוגי/ גדלי הכלבים ובמידות שונות. לא מתאים לגורים(פחות מ-8 חודשים) ולכלבים קשישים!
‏35.00 ₪
חדש בארץ! מלאי מוגבל! קרן אייל טבעית לכלב היא עצם הלעיסה הנחשקת ומבוקשת ביותר לכלבים  קרן הצבי הרכה החצויה מיועדת לכלבים שאינם מטיבי לסת לתעסוקה ארוכת טווח, ומאפשרת להם הגעה קלה למח העצם הטעים. הקרן מכילה אחוז גבוה של חלבון וחומרים לשיקום עצמות ומפרקי הכלב. הקרניים מדגם M-LINE חתוכות מצד אחד של הקרן בלבד. הקרן החצויה מדגם M-LINE אינה חצויה לכל אורך הקרן,...

לקוחות שקנו את המוצר הזה, קנו גם:

ציון הערות (0)

אין ביקורות של לקוחות כרגע.
Product added to wishlist