אביזרים לכלבים

מגוון של אביזרים שונים לכלבים:

פאוצים לאילוף הכלב, לחטיפים לכלבים, לבקבוק, לצעצועים ולטלפון ומפתחות.

תיקי נסיעה וטיול עם הכלב

מחסומים לכלבים, מחסומים לכלבים בעלי אף פחוס

שמיכות נעימות ומחממות לכלבים

נרתיקים לשקי קקי, אריזות של שקי קקי אקולוגי, ללא ניילון.

כל האביזרים באיכות גבוהה ומיוצרים באירופה.

FETCH TAG - טאג חכם לאיתור כלב אבוד FETCH TAG - טאג חכם לאיתור כלב אבוד 2
מוצר אחרון במלאי
FETCH TAG - התג החכם שיחזיר הכלב שאבד מהר לבעליו!התג מאפשר לבעל הכלב:לפתוח פרופיל לכלב, שכולל שם הכלב, גזע, שם הבעלים, פרטי התקשרות ומיקום בעל הכלב.להוסיף מידע ייחודי על הכלב כגון אלרגיות, אופי, מחלות ותרופות לחבר את התג לקולר.ללא צורך בסוללותללא צורך בהורדת אפליקציהללא דמי שימושהתג קל ועמיד במיםמתאים למכשירי אייפון ואנדרואידכאשר הכלב נמצא ניתן:המוצא יכול...
תיק נסיעות וטיולים לכלבים - BEBOBI PARADISE תיק נסיעות וטיולים לכלבים - BEBOBI PARADISE 2
אזל מהמלאי
תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! דגם PARADISE מושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד. תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה.
שקיות אקולוגיות לאיסוף צואה - שקי קקי שקיות אקולוגיות לאיסוף צואה - שקי קקי 2
אזל מהמלאי
STARCH BAG שקיות שקי קקי- מתכלות וידידותיות לסביבה מארז של 120 שקיות שקי קקי לאיסוף צואת הכלבים - מתכלות וידידותיות לסביבה  השקיות אינן מכילות פלסטיק ועשויות מביופולימרים על בסיס עמין תירסהשקיות מתכלות ונהפכות לקומפוסט בכל אריזה 8 גלילים של 15 שקיות. האריזה גם עשויה מנייר ממוחזר. צבע ירוק.
STARCH BAG שקיות שקי קקי- מתכלות וידידותיות לסביבה מארז של 120 שקיות שקי קקי לאיסוף צואת הכלבים - מתכלות וידידותיות לסביבה  השקיות אינן מכילות פלסטיק ועשויות מביופולימרים על בסיס עמין תירסהשקיות מתכלות ונהפכות לקומפוסט בכל אריזה 8 גלילים של 15 שקיות. האריזה גם עשויה מנייר ממוחזר. צבע ורוד.
תיק נסיעות וטיולים לכלבים - BEBOBI JODELKA תיק נסיעות וטיולים לכלבים - BEBOBI JODELKA 2
מוצר אחרון במלאי
תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! דגם JODELKA מושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד. תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה.. תמונות מפורטות של תאי התיק בדגם הזברה.
תיק נסיעות וטיולים לכלבים - BEBOBI JOY תיק נסיעות וטיולים לכלבים - BEBOBI JOY 2
מוצר אחרון במלאי
תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! דגם JOY מושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד. תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה.. תמונות מפורטות בתיק דגם זברה.
תיק נסיעות וטיולים לכלבים - BEBOBI ULTRA BLACK תיק נסיעות וטיולים לכלבים - BEBOBI ULTRA BLACK 2
מוצר אחרון במלאי
תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! דגם ULTRA BLACK מושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד. תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה..
תיק נסיעות וטיולים לכלבים ZEBRA תיק נסיעות וטיולים לכלבים ZEBRA 2
מוצר אחרון במלאי
תיק נסיעות איכותי לכל חפצי הכלב הדרושים במהלך נסיעות! דגם ZEBRAמושלם לטיול או לאימון - הכל בתיק כתף סגור אחד.תיק פונקציונלי זה וכיסויי המושבים שלנו ומיטות הטיול יוצרים סטים צבעוניים לטיול ונסיעה עם הכלב!התיק נוח מאד לנשיאה, ומתאים לכל הציוד ללב בזמן טיול או חופשה..
פאוץ' נרתיק חטיפים ואילוף מקצועי לכלב BEBOBI פאוץ' נרתיק חטיפים ואילוף מקצועי לכלב BEBOBI 2
מוצר אחרון במלאי
פאוץ' חטיפים ואילוף לכלב - הנרתיק הנוח לטיול או אימון של הכלב. הפאוץ' יכול להכיל כמות גדולה של חטיפים לכלבים. הפאוץ מחובר לחגורת מותן מתכווננת. - בד חסין מים וקל לניקוי - סגירה מגנטית - מרווח מאוד - ניתן לחברו למכנס או באמצעות חגורת מותן 
נרתיק לשקיות לאיסוף צרכים לכלב BEBOBI נרתיק לשקיות לאיסוף צרכים לכלב BEBOBI 2
מוצר אחרון במלאי
נרתיק לשקיות לאיסוף צרכים מבד קודורה בשלל צבעים. לפאוץ' 2 כיסים ארוכים - וגומיה לסגירה. ניתן לחבר את הפאוץ ללולאת חגורת המכנסיים.  הנרתיק הזה יחד עם ערכת הפאוצים לאילוף חלק מסט צבעוני המשלים את כיסויי המושב לרכב האיכותיים של BEBOBI
פאוץ אילוף ובקבוק לכלב פאוץ אילוף ובקבוק לכלב 2
מוצר זמין באפשרויות שנות
פאוץ' חטיפים ואילוף ארוך לכלב, רב שימושי - לחטיפים, בקבוק, ארנק, מפתחות ועוד. לפאוץ' 2 כיסים ארוכים - וגומיה לסגירה. ניתן לחבר את הפאוץ ללולאת חגורת המכנסיים.  הפאוץ הזה מהווה אביזר משלים לפאוץ עם חגורת המותן ולכיס החיצוני.קיים במספר עיצובים, המתאימים לכיסויי המושב לרכב האיכותיים של BEBOBI
כיס חיצוני לפאוץ' אילוף,... כיס חיצוני לפאוץ' אילוף,... 2
מוצר זמין באפשרויות שנות
כיס חיצוני גדול שמותאם לחיבור לחגורת הפאוץ' לחטיפים ואילוף תוצרת BEBOBI אירופה.הכיס יכול להכיל אביזרים גדולים: בקבוק, קערה, אביזרי אילוף וצעצועים לכלבים כגון פולר, כדור, משחק משיכה ועוד.את הכיס מחברים לחגורת המותן של הפאוץ'.הכיס תפור מבד עמיד במים.
פאוץ' אילוף, חטיפים וגאדג'טים לכלב פאוץ' אילוף, חטיפים וגאדג'טים לכלב 2
מוצר אחרון במלאי
פאוץ' חטיפים ואילוף גדול לכלב, רב שימושי - לחטיפים, טלפון, ארנק, מפתחות ועוד. לפאוץ' 2 כיסים גדולים - אחד עם רוכסן, ואחד ללא סגירה, לשליפה מהירה של החטיפים. הפאוץ מחובר לחגורת מותן מתכווננת. ניתן להוסיפ לפאוץ גם כיס חיצוני, פאוץ לבקבוק או לחטיפים(נמכרים בנפרד). 
בנדנת קירור לכלב קטן בנדנת קירור לכלב קטן 2
מוצר אחרון במלאי
בנדנת קירור לכלב קטן בנדנה לקירור הכלב עם גבישים מיוחדים "Hydroquatz" בפנים הסופגים את המים ומשחררים אותם באטיות.  מידה S לצוואר בגודל 34-43 ס"מ צבע אדום מצננת את הכלב שלך כאשר:■ מזג האוויר חם■ בנסיעה■ בזמן ספורט ומשחק■ בחוץ
בגד סנטה קלאוס איכותית לכלב ולחתול בגד סנטה קלאוס איכותית לכלב ולחתול 2
מוצר אחרון במלאי
בגד סנטה קלאוס איכותי לכלב ולחתול, אופנתי, איכותי וגם מחמם.תחפושת סנטה קלאוס המיוצרת תוך הקפדה על נוחות הכלב, ואיכות הבד והתפירה.
ערכת ריצה עם הכלב: חגורת מותן + רצועה ערכת ריצה עם הכלב: חגורת מותן + רצועה 2
  • ‎-25%
Time left
רוצה לבלות זמן איכות עם חברך הטוב ביותר? ערכת הפנאי לריצה, הכוללת חגורת ריצה מקצועית ורצועה היא התשובה לכך - מאפשרת לך לצאת לנופש פעיל עם כלבך,  להליכה, לטיול או  לריצה משותפת. הערכה זמינה ב-2 גדלים: S / M - חגורת ריצה: 2.5 X 70-130 CM, רצועה: 2.0 X 120-150 CM L / XL - חגורת ריצה: 3.0 X 70-130 CM, רצועה: 2.5 X 120-150 CM
חגורת הצלה לכלב חגורת הצלה לכלב 2
מוצר אחרון במלאי
‏125.00 ₪
חגורת שחייה הצלה לכלב אפוד ציפה לכלב בצבע ירוק זוהר  כולל מחזירי אור וידית אחיזה
קולר מגן לכלב לאחר ניתוח קולר מגן לכלב לאחר ניתוח 2
מוצר אחרון במלאי
קולר גלגל מגן לכלב לאחר ניתוח, עיקור, סירוס או פציעה - למניעת הגעת הכלב לפצעים, תפרים ומקומות מגרדים. אינו מפריע לאכילה, לשתייה , לשמיעה ולטווח הראייה של הכלב. קולר זה אינו קולר גלגל מתנפח, אלא קולר כרית ממולא ורחב כך שהכלב לא יצליח להגיע לאזור הנגוע.
Product added to wishlist